Διακρίσεις στους ενδοσχολικούς αγώνες Ανώμαλου Δρόμου

Το Γυμνάσιο Αμφίκλειας  συμμετείχε στον Αγώνα Ανωμάλου Δρόμου που διεξήχθη στη Λαμία στις 8-12-2012 .Ο αγώνας  απευθύνονταν στα γυμνάσια όλου του Νομού και το σχολείο μας πήρε μέρος με τέσσερις αθλητές.

Προηγήθηκε ενδοσχολικός « Ανώμαλος Δρόμος» με συμμετοχή όλων των μαθητών  του σχολείου υπό  την επίβλεψη του κ. Σκλαβούνου Λουκά, Καθηγητή Φυσικής Αγωγής. Επιλέχθηκαν τέσσερις μαθητές οι οποίοι και συμμετείχαν στον αγώνα της Λαμίας.

Η Κατερίνα Θεοδώρου μαθήτρια της Β? Γυμνασίου τερμάτισε (2η ) δεύτερη με χρόνο 7?.48??.

Οι Καραλής Παναγιώτης Γ΄ Γυμνασίου , ο Οζούνι Τσεβίτ Γ΄ Γυμνασίου και Πανουργιάς Ευστάθιος Α΄ Γυμνασίου τερμάτισαν 11ος ,12ος και 13ος αντίστοιχα .

Η Διεύθυνση του σχολείου και ο Σύλλογος Διδασκόντων τους συγχαίρει για τη διάκριση και την επίδοσή τους και τους εύχονται να έχουν υγεία και πάντα επιτυχίες στη ζωή τους.